Wijkvereniging voor Leusden-Zuid, Tabaksteeg en Maanwijk.

Week tegen Eenzaamheid in onze wijk

Deel dit bericht

De Week tegen Eenzaamheid 2021 is van 30 september t/m 7 oktober. In onze wijk willen we extra aandacht vestigen op ontmoeting en verbinding. Hoe: dat ben jijzelf. Denk eens na wie juist in dié week wat extra aandacht kan gebruiken. Dat kan door het maken van een praatje, het schrijven van een kaartje, pluk een bloem of maak eens een wandeling met iemand die je juist niet zo vaak ziet. 

Daarnaast heeft Máxima’s op woensdagavond de aanschuiftafel, nodig eens iemand uit die je daarmee kan verrassen. En…ANWB Automaatje vergoedt in deze week per persoon de benzinekosten van een autorit naar een bekende, geliefde, kennis, vriend(in), familielid.

Voor meer informatie zie onderstaande flyer met alle activiteiten

Activiteit

Nieuwe Coderdojo op 10 juni

Vind jij het leuk om te programmeren of te experimenteren met robots? Ben je benieuwd wat je kunt doen met een Arduino, Raspberri Pi of

Help je buur

Maatjesproject Leusden zoekt vrijwilligers

Wilt u iets waardevols betekenen voor een ander? In Leusden zijn er veel mensen die zich eenzaam voelen en wel wat gezelligheid kunnen gebruiken. We